Chez Paulette A Distance A Pied De La Plage Et Piscine Chauffee
| Wi-Fi | Πισίνα Θερμαινόμενη πισίνα | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Oι επισκέπτες της Chez Paulette A Distance A Pied De La Plage Et Piscine Chauffee Grand Case έχουν τη δυνατότητα να επισκεφθούν το Φρούριο Σεντ Λούις, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο.
Αυτή η βίλα με 3 υπνοδωμάτια απέχει περίπου 3 χλμ. από φυσικά αξιοθέατα, όπως Pic Paradis.
Για περισσότερη άνεση προσφέρονται στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Στο κατάλυμα υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, καθώς και τραπεζαρία. Η κουζίνα επίσης διαθέτει ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Friar's Bay Beach Cafe, που σερβίρει μεγάλη ποικιλία γευμάτων, βρίσκεται σε απόσταση μόνο 14 λεπτών με τα πόδια. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι ΔιεθΝές Princess Juliana, που βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από αυτή τη βίλα με 3 μπάνια.
- Αεροδρόμια
- Σεν Μάρτιν Εσπεράνς Αεροδρόμιο4,1 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Υπηρεσία θυρωρού
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανιχνευτές καπνού
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Θερμαινόμενη πισίνα
- Εξωτερική πισίνα
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες καθαριότητας
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η βίλα Chez Paulette A Distance A Pied De La Plage Et Piscine Chauffee έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η βίλα Chez Paulette A Distance A Pied De La Plage Et Piscine Chauffee μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές Princess Juliana από η βίλα Chez Paulette A Distance A Pied De La Plage Et Piscine Chauffee;
Η βίλα Chez Paulette A Distance A Pied De La Plage Et Piscine Chauffee απέχει 5 χλμ. από το ΔιεθΝές Princess Juliana. - ❓
Η βίλα Chez Paulette A Distance A Pied De La Plage Et Piscine Chauffee διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η βίλα Chez Paulette A Distance A Pied De La Plage Et Piscine Chauffee θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε αυτή η βίλα;
Μπορείτε να μένετε σε αυτή η βίλα με το κατοικίδιο ζώο σας.